Trainingsschema

Terug naar "jeugd"
Home

 

Vanaf heden kan je alle activiteiten en trainingen volgen in de AVT GOOGLE AGENDA .

Deze kan je vinden op de Home-pagina onder de link: Agenda

Dit geeft het grote voordeel dat jullie trainer alles persoonlijlk kan aanpassen en bijvullen, waardoor je altijd op de hoogte bent van eventuele veranderingen.

Je kan het schema desgewenst uitprinten of downloaden naar je eigen smartphone

 

Hieronder kan je ook nog de aloude vertrouwde manier raadplegen.



 

AUGUSTUS

PRINTVERSIE

Trainingsuren :   zie kalender hieronder        
Ma :      Training voor ALLE groepen
Woe :   Training voor ALLE groepen  

 

 

Training

Wedstrijd

Trainers

Opmerkingen

Woe

1

Fit-o-meter

 

Kelly + Jan

09.00 – 10.15  uur

Do

2

 

 

 

 

Vrijd

3

 

 

 

Geen training

Za

4

 

 

 

 

Zo

5

 

 

 

 

Ma

6

Fit-o-meter

 

Nienke + Bieke 

09.00 – 10.15  uur

Di

7

 

 

 

 

Woe

8

Fit-o-meter

 

Nienke + Bieke 

09.00 – 10.15  uur

Do

9

 

 

 

 

Vrijd

10

 

 

 

Geen training

Za

11

 

 

 

 

Zo

12

 

Peer

 

Pater v/d Berk jeugdtrofee voor ben-pup-min, vanaf 14.00 uur.

Ma

13

Fit-o-meter

 

Joris + Jan

09.00 – 10.15  uur

Di

14

 

 

 

 

Woe

15

 

 

 

Geen training

Do

16

 

 

 

 

Vrijd

17

 

 

 

Geen training

Za

18

 

 

 

 

Zo

19

 

Heusden

 

Pater v/d Berk jeugdtrofee voor ben-pup-min, vanaf 14.00 uur.

Ma

20

Piste

 

Joris+ Pieter+ Sander

18.30 – 19.45  uur

Di

21

 

 

 

 

Woe

22

Piste

 

Sigrid +Pieter +Jan

18.30 – 19.45  uur

Do

23

 

 

 

 

Vrijd

24

 

 

 

Geen training

Za

25

 

 

 

 

Zo

26

 

 

 

 

Ma

27

Piste

 

 Jan+Sander

18.30 – 19.45  uur

Di

28

 

 

 

 

Woe

29

Piste

 

 Pieter +Jan

18.30 – 19.45  uur

Do

30

 

 

 

 

Vrijd

31

 

 

 

Geen training


Bij extreme temperaturen (> 28°C) kan de training worden afgelast (zie google-agenda).

 

 

 

JULI

PRINTVERSIE JULI

Trainingsuren :           
Ma :
      18.30 – 19.45  uur  (Training voor ALLE groepen)
Woe :   18.30 – 19.45  uur  (Training voor ALLE groepen)  

 

 

 

Training

Wedstrijd

Trainers

Opmerkingen

Zo

1

 

 

 

 

Ma

2

Piste

 

Lia + Sander
Anne


Specialisatietraining Springen

Di

3

 

 

 

 

Woe

4

Piste

 

Jannis + Lia
Anne


Specialisatietraining Werpen

Do

5

 

 

 

 

Vrijd

6

 

 

 

Geen training

Za

7

 

 

 

 

Zo

8

 

 

 

 

Ma

9

Piste

 

Jannis + Sander
Anne


Specialisatietraining Springen

Di

10

 

 

 

 

Woe

11

Piste

 

Kelly + Lia
Anne


Specialisatietraining Werpen

Do

12

 

 

 

 

Vrijd

13

 

 

 

Geen training

Za

14

 

 

 

 

Zo

15

 

 

 

 

Ma

16

Piste

 

Jannis + Jan
 Anne


Specialisatietraining Springen

Di

17

 

 

 

 

Woe

18

Piste

 

Kelly + Pieter + Jan

 

Do

19

 

 

 

 

Vrijd

20

 

 

 

Geen training

Za

21

 

Heusden

 

Nacht van de atletiek

Zo

22

 

 

 

 

Ma

23

Piste

 

Sigrid + Bieke + Jan  

 

Di

24

 

 

 

 

Woe

25

Piste

 

Sigrid  + Bieke + Jan 

 

Do

26

 

 

 

 

Vrijd

27

 

 

 

Geen training

Za

28

 

 

 

 

Zo

29

 

Heusden

 

Jeugd (pup-min) en open meeting (cad-schol-jun) – vanaf 14.00 uur

Ma

30

Piste

 

Nienke + Pieter
 Anne


Specialisatietraining Werpen

Di

31

 

 

 

 


Bij extreme temperaturen (> 28°C) kan de training worden afgelast (zie google-agenda).


.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.