Trainingsschema

Terug naar "jeugd"
Home

 

Vanaf heden kan je alle activiteiten en trainingen volgen in de AVT GOOGLE AGENDA .

Deze kan je vinden op de Home-pagina onder de link: Agenda

Dit geeft het grote voordeel dat jullie trainer alles persoonlijlk kan aanpassen en bijvullen, waardoor je altijd op de hoogte bent van eventuele veranderingen.

Je kan het schema desgewenst uitprinten of downloaden naar je eigen smartphone

 

Hieronder kan je ook nog de aloude vertrouwde manier raadplegen.



 

OKTOBER

PRINTSCHEMA

Trainingsuren :         
Ma   :    18.30 – 19.45  uur  (Training voor groepen  B,C )
Woe :   16.00 – 17.15  uur  (Training voor groepen A,B en C)  - Sporthal : 16.00 – 17.00 uur
Vrijd :   18.30 – 19.45  uur  (Training voor groepen A,B en C)

 

 

Training

Wedstrijd

Trainers

Opmerkingen

Ma

1

Piste

 

Pieter + Jan

 

Di

2

 

 

 

 

Woe

3

Piste

 

Sigrid+Pieter+Jan

 

Do

4

 

 

 

 

Vrijd

5

Piste

 

Joris +Nienke + Jan

Info avond ouders + inschrijven nieuwe atleten om 19.45 uur  in het clublokaal.

Za

6

 

 

 

 

Zo

7

 

 

 

 

Ma

8

Piste

 

Pieter + Jan

 

Di

9

 

 

 

 

Woe

10

Sporthal
16.00-17.00uur

 

Bieke/Sigrid+Pieter+Jan

Extra sportschoenen meebrengen.

Do

11

 

 

 

 

Vrijd

12

Piste

 

Kelly + Joris  + Jan

 

Za

13

 

 

 

 

Zo

14

 

 

 

 

Ma

15

 

 

 

Geen training–Kermis

Di

16

 

 

 

 

Woe

17

Piste

 

Bieke/Sigrid+Pieter+Jan

 

Do

18

 

 

 

 

Vrijd

19

Piste

 

Nienke + Joris  + Jan

 

Za

20

Piste
09.00uur

 

 

Opmaak piste. Alle helpende handen welkom.

Zo

21

 

 

 

 

Ma

22

Piste

 

 Pieter + Sander

 

Di

23

 

 

 

 

Woe

24

Sporthal
16.00-17.00uur

 

Bieke/Sigrid+Pieter+Jan

Extra sportschoenen meebrengen.

Do

25

 

 

 

 

Vrijd

26

 

 

 

Geen training

Za

27

 

 

 

Trainingskamp Tongerlo

Zo

28

 

 

 

Trainingskamp Tongerlo

Ma

29

 

 

 

Geen training

Di

30

 

 

 

 

Woe

31

Piste

 

Sigrid +Pieter+Jan

 


Groep A : 7 – 9 jaar     Groep B : 10 – 13 jaar     Groep C : vanaf 14 jaar

 

 

 

SEPTEMBER

PRINTSCHEMA SEPTEMBER

Trainingsuren :         
Ma   :    18.30 – 19.45  uur  (Training voor groepen  B,C )
Woe :   16.00 – 17.15  uur  (Training voor groepen A,B en C) 
Vrijd :   18.30 – 19.45  uur  (Training voor groepen A,B en C)

 

 

Training

Wedstrijd

Trainers

Opmerkingen

Za

1

 

 

 

 

Zo

2

 

Lanaken

 

PK estafetten, vanaf 13.00 uur

Ma

3

Piste

 

Pieter + Sander

 

Di

4

 

 

 

 

Woe

5

Piste

 

Kelly/Sigrid + Pieter + Jan

 

Do

6

 

 

 

 

Vrijd

7

Piste

 

Kelly +Jannis  + Jan

 

Za

8

 

Bree JM

 

Jeugdmeerkamp, vanaf 14.00 uur

Zo

9

 

Hechtel OM

 

Meeting vanaf cad. Eerste start : 14.00 uur.

Ma

10

Piste

 

Pieter + Sander

 

Di

11

 

 

 

 

Woe

12

Piste

 

Kelly/Sigrid  + Pieter + Jan

 

Do

13

 

 

 

 

Vrijd

14

Piste

 

Nienke + Joris + Jan

 

Za

15

 

St-Niklaas

 

Finale BVV cad/schol

Zo

16

 

 

 

 

Ma

17

Piste

 

Pieter + Sander

 

Di

18

 

 

 

 

Woe

19

Piste

 

Bieke/Sigrid  + Pieter + Jan

 

Do

20

 

 

 

 

Vrijd

21

Piste

 

Sigrid + Jannis+ Jan

 

Za

22

 

 

 

 

Zo

23

 

 

 

 

Ma

24

Piste

 

 Pieter + Sander

 

Di

25

 

 

 

 

Woe

26

Piste

 

Bieke/Sigrid  + Pieter + Jan

 

Do

27

 

 

 

 

Vrijd

28

Piste

 

Joris  + Nienke + Jan

 

Za

29

 

 

 

 

Zo

30

 

 

 

 


Groep A : 7 – 9 jaar     Groep B : 10 – 13 jaar     Groep C : vanaf 14 jaar

 

 

 

.

 


.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.